اطلاع از موجود شدن محصول در صورت موجود شدن محصول مورد نظر ، در اولین فرصت به شما اطلاع می دهیم .
برای پیوستن به لیست اطلاع رسانی نیاز به ورود از بخش کاربری سایت می باشد.

حساب کاربری مایکروسافت

لینک لایسنس ویندوز 10 به حساب کاربری در سایت مایکروسافت

با استفاده از ویژگی مخصوص ویندوز 10 میتوانید یک لینک مستقیم بین حساب کاربریتان در مایکروسافت و کد لایسنس ویندوز 10 ایجاد کنید.

فعالسازی ویندوز 10 بر مبنای شناسه ی دیجیتال ( ID ) منحصر به فرد میباشد. در طول مراحل نصب ایجاد میشود و بصورت مستقیم به سخت افزار دستگاهی که ویندوز بر روی آن نصب میشود، وابسته است. این شناسه ی دیجیتال منحصر به فرد به سخت افزار وابسته است نه یک نفر. اگر دوباره ویندوز 10 را بر روی همان سیستم با همان سخت افزار نصب کنید بصورت خودکار باید فعال بشود.

برعکس، اگر تلاش کنید که ویندوز 10 را بر روی سیستمی متفاوت نصب کنید، فعالسازی ویندوز انجام نخواهد شد، حتی اگر لایسنس شما از نوع ریتیل باشد. لینکی که بین حساب کاربری مایکروسافت و کد محصول ویندوز 10 ایجاد شده ،‌ به عنوان آدرس تنظیم میشود. تغییر مادربورد باعث ایجاد یک شناسه دیجیتال جدید برای فرآیند نصب خواهد شد، و طبق قوانین و شرایط ،‌باید از طریق تماس تلفنی ویندوز 10 خود را فعال سازید.

ایجاد لینک

به این نکته توجه کنید که ایجاد لینک فقط زمانی که از یک حساب کاربری محلی (local account ) استفاده میکنید ضروری میباشد. کسانی که با حساب کاربری خود وارد سایت مایکروسافت میشوند، لایسنس ویندوز 10 بصورت خودکار به حساب کاربریشان لینک میشود.

برای باز کردن پنل تنظیمات کلید Windows + I را بزنید. به قسمت Update & Security > Activation > Add an account بروید. با حساب کاربری معتبر وارد حساب کاربری مایکروسافت شوید. رمز عبوری برای حساب کاربری محلی ایجاد کنید.  و اینتر رابزنید. یکبار که این فرآیند کامل شد، باید یک پیام جدید در صفحه ی فعالسازی تحت عنوان ” ویندوز با لایسنس دیجیتال که به حساب کاربری مایکروسافت شما لینک شده، فعال شد.

ویندوز 8.1
ویندوز 7
ویندوز 10

دیدگاهتان را بنویسید