اطلاع از موجود شدن محصول در صورت موجود شدن محصول مورد نظر ، در اولین فرصت به شما اطلاع می دهیم .
برای پیوستن به لیست اطلاع رسانی نیاز به ورود از بخش کاربری سایت می باشد.

پایان کار ویندوز 7

کاربران ویندوز 7 از ارتقاء به ویندوز 10 اجتناب می کنند .

 ویندوز 7 به آخر کار خودش نزدیک شده ، اما این مردم را از استفاده دلسرد نمی کند . ویندوز 7 به طرز عجیبی مالک 36.4% بازار سیستم عامل دسکتاپ ها است باوجود اینکه به گزارش بازار سهام  نزدیک تاریخ انقضاء آن می شویم ، 18 ژانویه 2020 ، یک دهه بعد از اینکه راه اندازی شده است .

در حال حاضر یک مشکل جدی برای مایکروسافت ، به عنوان کاربران ویندوز به نظر میرسد که بی میل هستند که به ویندوز 10 تغییر کاربری دهند . ویندوز 10 در حال حاضر 44.1% سهام بازار را دارد . پیشرفت خیلی کمی نسبت به مال قبل که 43.6% بود داشته است . در مقیاس با آن ویندوز 7 به میزان 0.09% سقوط کرده است و این اشاره به این دارد که پیشرفت ویندوز 10 از جای دیگری آمده ( به عنوان مثال : سیستم عامل مک )

پایان ویندوز 7

مشکلات مایکروسافت برای پایان کار ویندوز 7 : 

مایکروسافت تنظیمات ایجاد یک افزونه را روی ویندوز 7 برای مدت زمان8 ماه تا پایان زمان باقی مانده وصله های امنیتی و پشتیبانی این سیستم عامل ، ایجاد کرده است . درحالی که اگر این 8 ماه کافی نباشد تا بعضی از افراد به ویندوز 10 ارتقاء یابند ، ممکن است این یک مشکل جدی باشد برای تجارت هایی که از ویندوز 7 در محیط های کاریشان استفاده میکنند . یک شرکت اگر روی ویندوز 7 باقی بماند ، ریسک ازدست دادن اطلاعات حساس و حمله های مخرب را دارد . باتوجه به اینکه لپ تاپ های شرکت آپدیت های حیاتی امنیتی را دریافت نمی کنند .

زمانی که بدافزار WannaCry  صدها سازمان را آلوده کرد ، این یک مشکل برای میلیون ها کاربر سرسخت ویندوز XP در سال 2017 بود . این حمله بسیار ویرانگر بود که مایکروسافت مجبور شد مدت ها بعداز اینکه پشتیبانی از این سیستم عامل را به پایان رسانده بود ،  یک آپدیت برای ویندوز XP منتشر کند .

برای پیشگیری از وضعیت مشابه ، مایکروسافت فشار زیادی به کاربران می آورد تا سیستم عاملشان را به ویندوز 10 ارتقاء دهند . مایکروسافت همچنین پیشنهاد تغییر رایگان به آخرین سیستم عامل برای دسکتاپ را میدهد ، به هرکسی که مایکروسافت آفیس 365 با لایسنس تجاری دارد .

چندین دلیل وجود دارد که  مردم از رها کردن ویندوز 7 اجتناب می کنند .

اولین دلیل : یک دردسر برای سازمان های بزرگ هست که قبلا ویندوز 7 را روی سیستم هایشان نصب کردند و حالا مجبورند که تغییر دهند . برای هریک از کاربران ، آشنابودن و سادگی را ویندوز 7 ارائه میدهد که برای ویندوز 10 یک تهدید است . بعضی از کاربران ممکن است احساس بدی را بعد از ویندوز 8 تجربه کرده باشند ، مایکروسافت شکست خورده ، تجربه ی لمس متمرکز که ارتباطه را معرفی می کند ،  در ویندوز 10 دیده میشود . اگر شما آماده هستید،  به ویندوز 10 بروید قبل از اینکه مایکروسافت چراغ های ویندوز 7 را خاموش کند .

منبع : www.laptopmag.com – منتشر شده در یکم ماه می 2019 توسط Phillip Tracy

دیدگاهتان را بنویسید