آخرین اخبار مربوط به ویندوز 7 بعید به نظر میرسد که کاربران مایکروسافت را ذره ای خوشحال سازد

کاربران ویندوز 7 کمپانی مایکروسافت در معرض به پایان رسیدن پشتیبانی برای این نسخه ی قدیمی ویندوز هستند و بعید است که طرفداران این سیستم عامل به هشدارهای جدید واکنش خوبی نشان دهند.

ویندوز 7 شاید قدیمی شده است اما هنوز محبوب‌ترین سیستم‌عامل میباشد.

آخرین آمار نشان میدهد که میلیون‌ها کامپیوتر شخصی هنوز این نرم افزار را نصب دارند و این طور به نظر میرسد که مایکروسافت نگران این موضوع میباشد.

شرکت فن آوری ایالات متحده، به کاربران هشدار میدهد که در ابتدای سال 2020 پشتیبانی ویندوز 7 به پایان میرسد. این بدان معناست که هیچگونه بروزرسانی امنیتی برای کاربران بیرون داده نخواهد شد.

وینذوز 7

 

پایان ویندوز 7

در این گفتار مایکروسافت این موضوع را توضیح میدهد: ” تمام چیزهای خوب یک روزی باید به پایان برسند، حتی ویندوز 7.بعد از تاریخ 14 ژانویه ی 2020، دیگر مایکروسافت هیچگونه بروزرسانی امنیتی یا پشتیبانی از رایانه هایی که ویندوز 7 را نصب دارند ارائه نخواهد داد. اما شما میتوانید اوقات خوشتان را با رفتن  به ویندوز 10 ادامه دهید.”

از تاریخی که مایکروسافت اطلاع رسانی کرده است به نظر میرسد که مایکروسافت به شدت در حال ارتقا ویندوز 10 است چون امیدوار است که مردم ویندوز 10 را جایگزین ویندوز 7 کنند.

این شرکت اعلام کرده است که شروع به اطلاع رسانی و تلاش برای راضی کردن طرفداران ویندوز 7 برای جایگزینی آن به آخرین نسخه‌ی ویندوز 10 کرده است.

اعلان پایان یافتن بروز رسانی ها بصورت رسمی

در یکی از نوشته های موجود در وبسایت مایکروسافت گفته شده است که: ” از ابتدای ماه آینده، اگر از ویندوز 7 استفاده میکنید، باید منتظر دیدن اعلان هایی باشید که به شما داده میشود. این اعلان ها نشانه ی حسن نیت مایکروسافت میباشد که به تعداد دفعات خیلی کمی در سال 2019 آنرا خواهید دید. با شروع یادآوری این موضوع از الان، ما امیدواریم که شما زمان کافی برای برنامه ریزی و آماده‌سازی برای این انتقال خواهید داشت.”

هنوز تعداد زیادی از کاربران وجود دارند که به سادگی نمیخواهند به ویندوز 10 تغییر کاربری بدهند و این اعلان‌ها به نظر نمیرسد که باعث تغییر تمامی کاربران شود.

خوشبختانه به نظر میرسد که مایکروسافت از این موضوع آگاه است که یادآوری مداوم شاید باعث آزردگی خاطر شود بنابراین کاربران قادرند که گزینه ی ” دوباره به من اعلان نکن” را انتخاب کنند. بعد از انتخاب این گزینه دیگر اعلانی برای شما ارسال نخواهد شد.

جدیدترین نوشته ی مت بارلو، نایب رییس شرکت، تحت عنوان پایان ویندوز، میگوید که : ” از همه ی شما که ویندوز 7 و آفیس 2010 را دوست دارید، برای اینکه اجازه ی خدمتگذاری و حضور در بخشی از زندگی خودتان را به ما دادید، تشکر میکنم. ما از وفاداری شما سپاس‌گذاریم و در تمام طول مدت انتقال، برای کمک در کنار شما  هستیم.”

ویندوز 7 - ویندوز 10
آیا ویندوز 10 توانسته جایگزین خوبی برای ویندوز 7 باشد؟ 

خبرهای مربوط به این یادآوری‌های اخیر که مایکروسافت اعلام کرده است نشان میدهد که سیستم عامل ویندوز 10 اکنون بر روی 800 میلیون رایانه‌ی شخصی در سراسر جهان نصب شده است.

از شیش ماه گذشته، این تعداد بسیار زیاد در حال افزایش بیشتر از 100 میلیون میباشد و بالاخره نشان میدهد که این سیستم عامل جدید در حال پیشی گرفتن از ویندوز 7 از لحاظ محبوبیت میباشد.

مایکروسافت ارزیابی کرده است که یک بیلیون نفر تا سال آینده از ویندوز 10 استفاده خواهند کرد و امروز ارقام نشان دهنده ی درست بودن این ارزیابی میباشد.

نویسنده: دیوید اسنیلینگ

تاریخ: 16 مارچ 2019

Microsoft

ویندوز 7

دانلود نسخه ی محبوب ویندوز با کلیک بر روی عکس مقابل !

پاسخی بگذارید