نرم افزار پینت

حمایت مایکروسافت از نرم افزار پینت

بعد از هشدار قبلی مبنی بر کنار زدن نقاشی مایکروسافت ( paint ) ، اما به نظر می رسد که مایکروسافت برعکس ، این برنامه محترم را مجددا نگه می دارد .

در سال 2017 مایکروسافت خبر داد که به این برنامه در ویندوز 10 تخفیف می دهد و آن را حذف نمی کند . بعد از گذشت چند وقت ، اعلام کرد که بجای اینکار ، paint را به برنامه ای در دسترس و قابل دانلود برای کسانی که می خواهند تبدیل می کند .

در حال حاضر بعد از 2 سال ، مایکروسافت ظاهرا باز هم بدقولی کرده . در یک توییت ،  Brandon LeBlanc ، مدیر ارشد یک گروه داخلی برای برنامه ویندوز ، اشاره کرد که برنامه paint در آپدیت ویندوز در ماه می فعلا باقی می ماند .

پایان کار paint

 

نرم افزار پینت در نهایت کنار گذاشته میشود .

کاربران توییتر این پیام را ملاحظه کرده اند . این چالش تکراری تا الان کاربران ویندوز 10 را از تغییرات بیزار کرده . حذف کردن paint ممکن است در کاربران نیاز قبول کردن برنامه دیگری شبیه paint را ایجاد کند . ( برنامه مایکروسافت paint 3D هم کاربردی هست و هم جالب . شما میتوانید بروید و با آن کار کنید . مثلا بک گراند را حذف کنید درحالی که با paint نمی توانستید اینکار را بکنید ، اما کار کردن با آن به سادگی و راحتی paint نخواهد بود . ) اگر دلیلی برای نگرانی وجود داشته باشد این است که برنامه های ویندوز منتشر شده مثل حالت اولیه، مرتبط نیست. . مایکروسافت هنوز هم می تواند در paint تغییراتی ایجاد کند ، اگر قبل از اینکه تغییر ایجاد کند از ما کمک بخواهد .

منبع : www.pcworld.com

پاسخی بگذارید