ویندوز 10 پرو Workstation

مایکروسافت از ویندوز 10 پرو نسخه Workstation  رونمایی کرد.

ویندوز 10 پرو Workstation   بسیار با کیفیت و حرفه ای  از ویندوز 10 پرو است، این نسخه از ویندوز 10  برای پشتیبانی منصر بفرد  از سخت افزار رایانه هایی که در رده سرور قرار می گیرند و برای پاسخگویی به نیاز های پردازش های مهم و سنگین طراحی شده است.

بر اساس نظر سنجی ها و بررسی بازخورد کاربران که این اطلاعات از طریق برنامه Windows Insider انجام شده است ، بسیاری از کاربران حرفه ای ویندوز، نیاز های منحصر بفردی دارند. نیاز های آنان با کاربران عادی فرق دارد و مایکروسافت این موضوع را می داند.

مایکروسافت از رونمایی ویرایش جدید ویندوز 10 پرو که نیاز کاربران حرفه ای ویندوز را برطرف می کند و به آنها در فعالیت های خرفه ای و خاص کمک می کند ابراز خوشحالی کرده است .

ویندوز 10 پرو برای Workstation از طریق آپکرید در دستری خواهد.

برای دریافت آموزش نحوه آپگرید ویندوز 10 پرو به نسخه Workstaion  اینجا کلیک کنید.

ویندوز 10 پرو برای Workstation ، بر اساس بررسی فیدبک ها و نظرات کاربران طراحی شده است، ویژگی های جدید ساخته شده اهرمی است برای سخت افزار های high-end تا فعالیت های خود را بدون مشکل و با حداکثر توان انجام دهند.

مهمترین ویژگی و با ارزش ترین ویژگی ویندوز 10 پرو برای Wrokstation  تغییراتی برای افزایش سرعت سیستم و قابل اطمینان بودن آن برای رایانه های پیشرفته با سخت افزار های ویژه است.

نسخه جدید ویندوز 10 ویژگی های زیر را داراست:

ReFS (Resilient file system)  : ReFS

یک سیستم ابری جدید است که مایکروسافت آن را توسعه داده و در ویندوز 10 پرو نسخه  Workstation آن را رونمایی کرده است. این ویژگی برای پردازش دیتا های با حجم بسیار بالا است و در برابر خطا بسیار مقاوم و انعطاف پذیر است. ReFS در برابر تخریب دیتا ها بسیار مقاوم است، بهینه سازی شده برای نقل و انتقال داده های بسیار حجیم، اصلاح خودکار خطاها و کاربردهای دیگر را در بر دارد. با سیستم جدید خود از دیتای شما محافظت می کند. با استفاده از ReFS  زمانی که فایلی در یکی از درایو ها خراب می شود و توسط ReFS شناسایی می شود از روی نمونه سالم آن فایل که در درایو دیگری قرار دارد این فایل تخریب شده را اصلاح می کند و از این طریق به حفظ داده های شما کمک می کند.

Persistent memory : حافظه پایدار:

ویندوز 10 پرو برای Workstation  برنامه ها و داده هایی فراهم می کند که برای عملکرد خود به سخت افزار های NVDIMM-N (ماژول حافظه غیر فرار) نیاز دارند.

NVDIMM-N شما را قارد می سازد تا با بالاترین سرعت ممکن که رایانه شما از آن پشتیبانی می کنید دیتا های خود را بنویسید و یا بخوانید (Read and Write). به دلیل اینکه حافظه NVDIMM-N  غیر فرار هستند، زمانی که شما کارتان را متوقف می کنید و یا رایانه را خاموش می کنید داده سرجای خود هستند تغییری در آنها ایجاد نخواهد شد.

Faster file sharing: به اشتراک گذاری سریع فایل ها

ویندوز 10 پرو برای Workstation شامل ویژگی بنام SMB Direct  است، که از شبکه هایی که قابلیت RDMA (Remote Direct Memory Access) را دارند پشتیبانی می کند. شبکه هایی که قابلیت RDMA را دارند می توانند با این ویژگی از بالاترین سرعت و کمترین تاخیر را داشته باشند در عین حال که از منابع سخت افزاری مانند CPU بسیار کم استفاده می شود. برای برنامه هایی که از طریق اتصال SMB به اشتراک گذاشته می شوند و به دیتابیس های بزرگ دسترسی دارند ویژگی هایی تعبیه شده است:

  • Increased throughput : افزایش کارایی:

با تسلط کامل بر سرعت شبکه هرجایی که داده های حجیم در حال انتقال هستند سرعت انتقال داده را با سرعت خط انتقال هماهنگ می کند.

  • Low latency : کمترین تاخیر:

پاسخ های سریع به درخواست های شبکه را فراهم میکند، در نتیجه باعث می شود تا ذخیره سازی فایل ها از راه دور مانند ذخیره سازی در حافظه داخلی باشد.

  • Low CPU utilization : استفاده کم از پردازنده:

زمانی که در حال انتقال داده ها در شبکه است از کمترین میزان CPU استفاده می کند، که موجب می شود تا حجم بیشتری از پردازنده به برنامه های دیگر اختصاص یابد.

Expanded hardware support : پشتیبانی سخت افزاری گسترده:

یکی از بارزترین مشکلاتی که کاربران از طریق windows insider به مایکروسافت انتقال داده بودند محدودیت برای پشتیبانی از سخت افزار های قوی بود. تیم مایکروسافت در حال کار بر روی این موضوع است و هر روز در حال گسترش این ویژگی است.

هم اکنون کاربران می توانند  ویندوز 10 پرو ویرایش Workstation  بر روی دستگاه هایی با عملکرد بالا که شامل پردازنده های  Intel Xeon در درجه سرور یا AMD Opteron می شود ، استفاده کنند. با قابلیت پشتیبانی از 4 CPU (هم اکنون محدود شده است به 2 CPU) و استفاده از حافظه (RAM) تا 6 ترابایت (هم اکنون محدود شده است به 2 ترابایت).

کارایی و سرعت مقوله بسیار مهم در زندگی دیجیتال امروزه است و نیاز همه کاربران است. تیم مایکروسافت در حال کار بر روی ویندوز 10 پرو برای Workstation  است تا تمامی کاربران بتوانند از حداکثر سرعت و سخت افزار خود استفاده کنند.

این نسخه از وینددوز 10 در حال گسترش است و بر روی آن سرمایه گذاری زیادی شده است تا کاربران بتوانند از تعداد پردازنده های بیشتر و حجم حافظه وسیع تری استفاده کنند. معماری این نسخه از ویندوز 10 پرو از اخرین پردازنده های خانواده Intel Xeon و  AMD Opteron پشتیبانی می کند، که تعداد هسته های زیادی را دریک مجموعه در بر می گیرد.

خرید لایسنس ویندوز 10 Workstation

برای خرید لایسنس اورجینال ویندوز 10 Workstation  استفاده بهتر از منابع سیستم بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

خرید لایسنس ویندوز 10 Workstation

خرید لایسنس ویندوز 10

برای خرید لایسنس سایر نسخه های ویندوز 10 بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

با ورود به این بخش می توانید لایسنس تمامی نسخه های ویندوز را دریافت کنید.

خرید لایسنس ویندوز 10

دیدگاهتان را بنویسید