اطلاع از موجود شدن محصول در صورت موجود شدن محصول مورد نظر ، در اولین فرصت به شما اطلاع می دهیم .
برای پیوستن به لیست اطلاع رسانی نیاز به ورود از بخش کاربری سایت می باشد.

نسخه جدید ( 1903 ) ویندوز 10

ویندوز 10 نسخه 1903 حداقل 32 گیگ فضای خالی نیاز دارد  !

چیزی که منتظرش هستیم ، جدیدترین به روز رسانی و نسخه جدید ( 1903 ) ویندوز 10 در ماه می بیرون می آید و  همچنین به دو برابر فضای خالی که در آپدیت قبلی ، در اکتبر 2018 ( ورژن 1809) گرفته بود ، نیاز دارد . کاربرانی که در حال اجرای نسخه 32 بیتی هستند مشاهده می کنند که نیاز به حذف از 16 گیگ از 32 گیگ و هم چنین آنهایی که در حال اجرای 64 بیتی هستند حداقل 32 گیگ فضای خالی نیاز دارند . به علاوه 12 گیگ فضا نسبت به مبنای قبلی که 20 گیگ بود .

در آماده سازی نسخه جدید ( 1903 ) ویندوز 10 در ماه می 2019 ، مایکروسافت حداقل سخت افزار مورد نیاز را به روز کرده است تا به اطلاع کاربران درباره ی افزایش حافظه ی سیستم عامل برساند که برای انجام شدن این آپگرید نیاز به ارتقاء است ، این تغییرات برای کاربران کاملا غیرمنتظره نیستند باتوجه به اینکه مایکروسافت قصد دارد فرآیند به روزرسانی را به نرمی با تغییر سخت افزار برای افزایش حافظه انجام دهد .

ویندوز 10

حافظه ی رزرو شده نسخه جدید ( 1903 ) ویندوز 10 :

مایکروسافت آن را حافظه ی رزرو شده می نامد ، آپدیت مقدار قابل توجهی فضا ( حداقل به 7 گیگا بایت ) از درایو سیستم عامل را می گیرد تا فایل های به روزرسانی ، فایل های موقت ، اپلیکیشن ها و حافظه موقت را آنجا قرار دهد ، به هیچ وجه امکان ندارد که فایل های کاربران دوباره پاک شود همان مشکلی که برای نصب نسخه 1809 برای 1% مردم به وجود آمد و مایکروسافت آن را به سرعت برطرف کرد . به نظر می رسد ویندوز 10 فضای بیشتری از حد معمول می گیرد .

درحالی که بر روی همه افراد ممکن است تاثیر نگذارد . کاربران کامپیوترهای شخصی در زمان ورود و آنهایی که HDD را به SSD ارتقا دادند ، فقط برای بهینه کردن عملکرد ویندوز و و برنامه های اصلی ممکن است احساس کنند فضای کمی در دیسک هست . با این حافظه ی جدیدی که لازم هست ، مایکروسافت این نسخه را به صورت رسمی معرفی می کند و  به همکاران اجازه فروش لپ تاپ یا تبلت با حافظه ی کمتر از 32 گیگابایت را نمی دهد .

ایده خوبی است که حداقل 128 گیگ یا 256 گیگ از حافظه SSD را برای سیستم عامل و برنامه های اصلی کنار بگذارید . زمانی که به دنبال یک کامپیوتر جدید هستید یا یکی مونتاژ می کنید  ، حداقل 64 گیگ یا بیشتر نیاز است که حافظه را افزایش دهید برای اینکه هر به روزرسانی در آینده ممکن باشد . 

منبع : https://www.techspot.com – منتشر شده در 30 آوریل 2019 توسط Humza Aamir

دیدگاهتان را بنویسید