نرم افزار Microsoft Sway

نرم افزار Microsoft Sway : این برنامه یکی از برنامه های ارائه شده توسط مایکروسافت می باشد . و جزئی از برنامه های آفیس می باشد .  این برنامه در آگوست 2015 برای عموم کاربران منتشر شد . این برنامه این امکان را به کاربرانی که دارای حساب مایکروسافت هستند ، می دهد که متن و رسانه را با هم ترکیب کنند تا یک وب سایت قابل ارائه ایجاد کنند. یکی از مزیت های این روش این است که کاربران می توانند محتوای خود را هم به صورت لوکال و هم به صورت استفاده از منابع اینترنتی و آنلاین استفاده کنند.

نرم افزار Microsoft Sway

 

Microsoft Sway

کارکرد این برنامه شباهت زیادی به نرم افزار هایی مانند Microsoft FrontPage و Microsoft Expression Web دارد که در گذشته توسط مایکروسافت طراحی و توسعه داده شده بود. یکی از بزرگترین تفاوت Sway با سایر نرم افزار ها ، ارائه روش متفاوت میزبانی وب سایت می باشد . سایت های Sway در سرورهای Microsoft ذخیره می شوند و به حساب Microsoft کاربر متصل شده است . کاربران می توانند اطلاعات خود را از مرورگر وب و از طریق برنامه آفیس مشاهده و ویرایش کنند.در این برنامه  هیچ عملکرد ویرایش یا مشاهده آفلاین وجود ندارد. همچنین با استفاده از برنامه های Windows 10 و iOS می توان به آنها دسترسی داشت. 

تاریخچه این نرم افزار

Sway به صورت اختصاصی توسط مایکروسافت طراحی و توسعه داده شده است . و در اواخر سال 2014 نسخه آزمایشی آن برای توسعه دهندگان منتشر شده است . در تاریخ 31 اکتبر 2014 نسخه iOS این برنامه توسط مایکروسافت منتشر شد که به دلیل استقبال کم آن در سال 2018 به نقطه پایانی خود رسید.

 

ویژگی های کلیدی برنامه Sway

 

 

بارگذاری محتوا از همه ی منابع و دستگاه ها به آسانی 

به راحتی عکس ، فیلم و سایر فایل های خود از طریق دراپ و دراگ به منابع خود اضافه کنید. این برنامه با همه ی دستگاه و اینترنت به طور کامل سازگار است.

نرم افزار Microsoft Sway

 

 

با طراحی آسان و بدون پیچیدگی در زمان و وقت خود صرفه جویی کنید.

موتور طراحی Sway مطالب شما را به زیبایی جمع می کند. فقط کافیست چند تغییر ساده برای رسیدن به آن چه که در ذهن شماست ، انجام دهید.

 

 

 

مخاطبان خود را با سرویس آنلاین خود جذب کنید.

Sway به صورت پویا اقتباس می شود ، بنابراین در هر صفحه ای عالی به نظر می رسد و با یک URL ساده قابل اشتراک یا ویرایش است.

مزایای کلی این نرم افزار به صورت زیر است :

  • استفاده از سرور مایکروسافت برای میزبانی از سایت شما
  • سرعت بالا
  • طراحی با رسپانسیو بالا
  • گستردگی استفاده از منابغ
  • طراحی اسان با امکان دراپ و دراگ
  • قابلیت به اشتراک گذاری
  • صرفه جویی در زمان و هزینه

این برنامه دارای هم نسخه رایگان و هم نسخه ی پولی می باشد . کارکردهای نسخه ی پولی این برنامه خیلی فراتر از نسخه رایگان آن است .

نسخه ی پولی این برنامه را می توان با خرید آفیس 365 به دست آورد. 

برای خرید آفیس 365 بر روی لینک زیر کلیک کنید

فروشگاه اینترنتی پادراسیف

وب سایت سازنده این برنامه

دیدگاهتان را بنویسید