معرفی ترند میکرو :

ترند میکرو ، به عنوان یکی از روسای جهان در جهت مبارزه با جرایم رایانه ای به ثبت رسیده است و برای انجام تبادل اطلاعات دیجیتالی در دنیا امنیت را برقرار می کند .

 

نزدیک به 30 سال تجربه و تخصص در بحث امنیت دارد .

در سال 1988 در ایالت متحده آمریکا تاسیس شد و مرکز انجام امور کاری آن در توکیو ژاپن است . بیش از 6000 کارمند دارد . از سال 1988 ، ترند میکرو در تکنولوژی خلاقانه ، امنیت سرویس ها که حفاظت کاربران ، دستگاه ها ، سرورها و شبکه ها علیه تهدیداتی که هدف آنها نفوذ در اطلاعات حساس الکترونیکی ذخیره شده بود ، پیشگام بوده است .

هر نقل و انتقال سودمندی که مردم از طریق آن ،  با هم ارتباط برقرار می کنند و تجارت خود را به صورت آنلاین اداره می کنند یک چالش امنیتی جدید را معرفی می کند . ترند میکرو از آغاز حضور داشته و اولین کسی بود که حفاظت از دسکتاپ ها تا سرور ها و درگاه های اینترنتی در برابر تهدیدات گسترش داد .

بهینه سازی محیط های فعال ، شامل سرویس وب آمازون ، مایکروسافت Azure ، VMware ، پلت فرم فضای ابری گوگل ، مایکروسافت آفیس 365 ، دراپ باکس و … راه حل های ما سازمان ها را به حفاظت خودکار از اطلاعات باارزش در برابر تهدیدات امروزی در سرتاسر اطلاعات مرکزی ، محیط اطراف ، شبکه ها قادر می سازد .

معرفی ترند میکرو

 

  ترند میکرو اینترنت سکیوریتی

  ترند میکرو ماکزیمم  سکیوریتی

پشتیبانی

 

                

شامل پسوورد منجر

                

               

شامل موبایل سکیوریتی

 

               

رفع و بهینه سازی سیستم

               

محافظت از ایمیل ها

               

محافظت از کودکان در صفحات وب

               

ایمن نگه داشتن حریم شخصی شما در رسانه های اجتماعی

               

حفاظت دربرابر باج افزارها

               

بلاک کردن روزانه بیش از 250 میلیون تهدید

               

امیدواریم از مقاله معرفی ترند میکرو رضایت داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید