کمپانی آویرا یکی از معروف ترین کمپانی ها در زمینه محصولات نرم افزار امنیتی و ضد ویروس می باشد. کمپانی آویرا در کشور آلمان واقع شده است و دارای بیش از 300 کارمند در سراسر دنیا می باشد.

محصولات آویرا از ویژگی های منحصر بفردی برخوردار است. آنتی ویروس های آویرا دارای قدرت شناسایی بسیار بالا و در عین حال استفاده کم از منابع سیستم هستند. آنتی ویروس های خانگی آویر شامل محصولات زیر می باشد:

1-avira antivirus pro for window and mac

2-avira internet security suit

3- avira optimization suit

4-avira total security suit

5- avira mobile security

6- Avira Free Antivirus

  • Avira antivirus pro

تقسیم بندی کمپانی آویرا در رابطه با آنتی ویروس کمی متفاوت است. اکثر کاربران فکر میکنند نسخه آنتی ویروس از فعالیت های اینترنتی محافظت نمی کنند و باید حتما نسخه اینترنت سکیوریتی را خریداری کنند. این باور برای محصولات آویرا تا حدودی درست است. باید در نظر داشت محصول آنتی ویروس آویرا امکاناتی مانند ضد ویروس،بررسی ایمیل های مخرب ، خرید های اینترنتی، ضد باج افزار، و بسیاری امکانات دیگر را در اختیار کاربر قرار می دهد و از فایروال ویندوز استفاده می کند. در صورتی که نیاز به فایروال تخصصی دارید باید نسخه اینترنت سکیوریتی را خریداری نمایید.

از دیگر ویژگی های این نسخه امکان نصب بر روی ویندوز و مک می باشد. کاربر مجاز است لایسنس خود را بر روی ویندوز و یا مک نصب نماید.

  • Avira internet security suit

در نسخه 2017 آویرا تغییراتی نسبت به نسخه های پیشین رخ داده است. آویرا اینترنت سکیوریتی 2017 شامل آویرا آنتی ویروس پرو و فایروال می شود. محصولی کامل برای مقابله با ویروس ها و گذار در اینترنت و شبکه های اجتماعی است. نرم افزار های نصب شده بر روی سیستم شما را کنترل کرده و نقش کاربری آن ها را برای شما مشخص می کند. می توانید فایروالتان را شخصی کنید و نقش ها را مشخص کنید.

آنتی ویروس های آویرا در تست های سالانه دارای بالاترین سطح امنیتی می باشند  و نتایج بسیار خوبی را کسب کرده اند.

آویرا اینترنت سکیوریتی یک انتخاب کامل است.

3-Avira optimization suit

این محصول شامل آویرا آنتی ویروس پرو(Avira antivirus pro) و سیستم اسپید آپ(system speedup)  می شود. آویرا آنتی ویروس پرو ابزار ها و امکانات کاملی را در اختیار کاربر قرار می دهد. محافظت از رایانه و فعالیت های اینترنتی از ویژگی آویرا آنتی ویروس پرو است.

ضد باج افزار ،کنترل دستگاه،حفاظت بلادرنگ، حفاظت از شبکه و فعالیت های اینترنتی، و …. از امکانات این آنتی ویروس است.

آویرا سیستم اسپیدآپ (Avira system speedup) ابزار مفید دیگری است که با این محصول در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت. این ابزار امکان افزایش سرعت رایانه، حذف فایل ها  کش اضافی، افزایش طول عمر باتری، کدگذاری فایل ها و … را به کاربر می دهد.

تنها نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که این نسخه شامل فایروال تخصصی آویرا نمی باشدو از فایروال ویندوز استفاده خواهد کرد. البته اگر ویندوز شما اورجینال است نگران فایروال نباشید.

Avira Free Antivirus

آنتی ویروس رایگان آویرا انتخاب بسیار مناسب برای کاربرانی است که قصد خرید لایسنس آنتی ویروس را ندارند و نیاز به سطح امنیت نسبی دارند و کارهای خاصی انجام نمی دهند.

آویرا آنتی ویروس رایگان خود را در اختیار این کاربران قرار می دهد. کاربران می توانند برای نسخه های ویندوز و مک و آندروی و IOS security از این نسخه رایگان استفاده کنند.

شاید از خود بپرسید چرا رایگان؟

پاسخ این سوال مشخص است، شرکت های آنتی ویروس با داشتن تعداد کاربران بالا می توانند آنالیز خوبی از ویروس ها را به دست آورند و سیستم ابری به آنها کمک می کند تا ویروس ها را سریعتر شناسایی کنند و کاربران کمتری آلوده شوند.

نسخه رایگان آویرا امکانات مظلوبی را در اختیار کاربران قرار می دهد البته باید توجه کرد که در این نسخه ها تمامی امکانات و ویژگی ها در اختیار کاربر قرار نمی گیرد.

نسخه های رایگان آنتی ویروس ها برای کاربرانی از نسخه های کرک شده استفاده می کنند جایگزین بسیار مناسبی است چرا که آنتی ویروس های قفل شکسته از سرور های اصلی آپدیت نمی شوند و امنیت کاربر را به خطر می اندازند و خود آنها ویروس هستند و اطلاعات کاربران را سرقت می کنند. استفاده از آنتی ویروس های قفل شکسته بطور واضح مانند این است که خود کلید خانه تان را به دزدان بدهید.

نسخه رایگان آویرا امکاناتی را در اختیار کاربر قرار می دهد که بعضی از آنها به شرح زیر است:

  • آنتی ویروس : امکان شناسایی و حذف ویروس ها و تروجان ها کرم ها و مالویر ها را می دهد.
  • حفاظت ابری : تمامی ویروس های بصورت لحظه ای شناخته شده و اطلاعات ضد ویروس آن دراختیار کاربر قرار می گیرد.
  • شناسایی تهدیدات امنیتی که در پشت نرم افزار ها پنهان شده اند
  • حفاظت از مرورگر و کنترل فعالیت های کاربر.
  • بلاک کردن وبسایت های مخرب

برای خرید محصولات آویرا اینجا کلیک کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید