شرکت امنیتی بیت دیفندر :

شرکت امنیتی بیت دیفندر در سال 1996  با نام  AVX فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 2001 بنام بیت دیفندر تغییر پیدا کرد. این شرکت در رومانی قرار دارد و بیش از 500 میلیون کاربر در سراسر دنیا دارد.

بیت دیفندر را می توان به جرعت قوی ترین آنتی ویروس دنیا دانست. این آنتی ویروس از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است که آن را از دیگر محصولات متمایز می کند. محصولات این شرکت بسیار متنوع است و برای انواع کاربری ها محصولاتی را ارایه داده است.

تغییرات شرکت امنیتی بیت دیفندر :

شرکت امنیتی بیت دیفندر تغییراتی را زمینه امنیت لایسنس و نوع کاربری و سیستم های جدید حفاظتی اعمال کرده و در این زمینه پیشرو می باشد.

بیت دیفندر تصمیم گرفت در نسخه 2016 لایسنس های خود را از 7 رقم به 10 رقم تبدیل کند و سنترال بیت دیفندر (Central bitdefender) را رسما وارد فعالسازی محصول کند.

شاید این اقدام بیت دیفندر به ظاهر امری ساده بیاید ولی مهم ترین نکته این است که این سیستم جدید مدیریت لایسنس ها امنیت کاملی را در اختیار کاربر قرار می دهد تا از لایسنس سوء استفاده نشود. در نسخه های قبل از 2015 و 2015 امکان اشتراک گذاری لایسنس وجود داشت و بعضی از شرکت ها لایسنس های خود را به این گونه بفروش می رساندند که مشکلات فراوان و همچنین امنیتی را برای کاربران داشت.

fav-dnd

سیستم جدید :

در سیستم جدید کاربر باید وارد اکانت سنترال بیت دیفندر شده و پس از ساخت اکانت لایسنس خود را وارد کند تا لایسنس بر روی اکانت کاربر فعال شود و از این پس اکانت معتبر خواهد بود و لایسنس 10 رقمی ارزشی نخواهد داشت. در این صورا امکان به اشتراک گذاری لایسنس به صفر می رسد و کاربر مدیریت کاملی بر روی دستگاه های خود از راه دور دارد و از لایسنس کاربر سوء استفاده نخواهد شد.

از دیگر تغییرات بیت دیفندر در نسخه 2017 برای محصولات بیت دیفندر توتال سکیوریتی بود.

این محصول بصورت مولتی دیوایس عرضه می شود و حداقل تعداد کاربر آن 5 می باشد. کامل ترین محصول امنیتی بیت دفندر برای کاربران خانگی بصورت مولتی دیوایس خواهد بود و کاربر با خرید این محصول می تواند تمامی دستگاه های خود را با هر سیستم عاملی محافظت نماید و لذت امنیت کامل را درک کند.

توجه:

بصورت خاص و برای کشور ایران محصول بیت دیفندر توتال سکیوریتی بصورت 1 کاربر و 3 کاربردر نسخه های 2019 به بعد ارایه شده است.

Bitdefender Antivirus plus

اگر به دنبال یک آنتی ویروس خوب با قابلیت های فراوان در کنار رنکینگ جهانی میگردید بیت دیفندر یک انتخاب عالی است. بیت دیفندر آنتی ویروس پلاس در عین سادگی و رابط کاربری بسیار زیبا دارای امکانات خاصی است که می تواند این آنتی ویروس را به یک انتخاب برتر تبدیل کند.

بیت دیفندر آنتی ویروس پلاس دارای امکانات زیادی است  و بسیاری از نیاز های یک کاربر را برطرف می کند.

امکاناتی چون هوش مصنوعی آنتی ویروس ، حفاظت در برابر سایت های مخرب، ضد باج افزار، فعالیت امن بانکی،حفاظت از WI FI، پسورد منیجر و …. سایر امکانات دیگر می باشد.

بسیاری از شرکت های ضد ویروس این امکانات را در نسخه اینترنت سکیوریتی به کاربر می دهند. ولی بیت دیفندر در نسخه آنتی ویروس پلاس این امکانات را به شما می دهد.

Bitdefender Internet Security

Bitdefender Internet security

بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی یکی از پر کاربرد ترین نسخه های آنتی ویروس است. این نسخه امکانات تقریبا کامل امنیتی را در اختیار کاربر قرار می دهد. این نسخه علاوه بر امکانات نسخه آنتی ویروس پلاس امکانات خاص دیگری را به کاربر می دهد. این امکانات شامل ضد اسپم (ایمیل های جعلی و حاوی ویروس)، فایروال شخصی، خرد کننده فایل ،کد گذاری فایل ها و کنترل والدین است.

خرد کننده فایل به کاربر این امکان را می دهد که تا حافظه های خود را به گونه ای پاک کند که دیگر قابل بازیابی حتی با دستگاه های پیشرفته بازیابی نباشد.

با کد گذاری فایل ها می توانید فایل های مهم و شخصی خود را کد گذاری کرده تا هیچ فردی نتواند از آن اطلاعات استفاده کند. و تنها با داشتن پسورد بیت دیفندر قادر به بازگشایی کد ها خواهید بود.

کنترل والدین یکی از امکانات خاص برای کنترل کودکان می باشد. دنیای امروز دنیای فناوری و مجازی است و بسیاری از فعالیت ها در دنیای مجازی از چشم والدین دور می ماند. با این ابزار  می توانبد کودکان و کاربران خود را بصورت نا محسوس کنترل نمایید و ببینید در چه شبکه های اجتماعی هستند و چه فعالیتی دارند. حتی می توانید آنها را محدود کنید و دسترسی به  بعضی از وب سایت ها را برای آنان مسدود کنید.

Bitdefender Total security

بیت دیفندر توتال سکیوریتی کامل ترین نسخه خانگی بیت دیفندر است و در این نسخه تمامی امکانات موجود برای کاربر در دسترس است. این امکانات به شما قدرت بیشتری در مدیریت سیستم و بهره وری از منابع سیستم می دهد.

بیت دیفندر توتال سکیوریتی امکانات نسخه اینترنت سکیوریتی بیت دیفندر را داراست و علاوه بر آن دارای امکاناتی چون ضد سرقت ، افزایش دهنده سرعت سیستم، حفاطت مولتی دیوایس می باشد.ضد سرقت از امکانات خاصی است که به کاربر اجازه می دهد را در زمانی که دستگاه او به سرقت می رود بتواند آن دستگاه را ردیابی و پیدا کند. این امکان از راه دور قابل دسترس خواهد بود.

Bitdefender Total Security

افزایش دهنده سرعت سیستم فایل های اضافی و کش سیستم شما را خالی می کند و در عین حال رجیستری ویندوز کاربر را مجدد تنظیم می نماید تا از حداکثر سرعت سیستم بتوان استفاده کرد.

سیاست بیت دیفندر برای فروش نسخه توتال سکیوریتی فروش بصورت مولتی دیوایس است. مولتی دیوایس امکان فعالسازی تمامی دستگاه های شما را با هر سیستم عاملی می دهد و تمامی آنان از طریق سنترال بیت دیفندر قابل کنترل خواهد بود.

bitdefender mobile security

Bitdefender Mobile security

بیت دیفندر موبایل سکیوریتی برای حفاظت از تلفن های همراه طراحی شده است. قابل ذکر است که ویروس های سیستم عامل آندروید بر روی سیستم عامل قرار میگیرند و حتی با بازگشت به تنظیمات اولیه و به اصطلاح فلش زدن هم ویروس ها حذف نمی شود. در نتیجه بهترین روش پیشگیری از ویروسی شدن دستگاه است. 

آنتی ویروس بیت دیفندر موبایل سکیوریتی علاوه بر امکانات ضد ویروس امکانات دیگری از جمله ضد سرقت را در اختیار کاربر قرار می دهد تا در زمانی که دستگاه سرقت می شود بتوان آن را ردیابی کرد و یا اطلاعات موجود آن را بطور کامل از روی تلفن همراه حدف کرد.

Bitdefender Family pack

بیت دیفندر فامیلی پک برای حفاظت از تمامی دستگاه های خانواده شما طراحی شده است. این محصول را می توانید به تعداد نا محدود بر روی تمامی سیستم عامل ها نصب نمایید و از اولین نصب شمارش معکوس مدت زمان اعتبارلایسنس شما شروع می شود.

Bitdefender Family Pack

دیدگاهتان را بنویسید