هوش مصنوعی جدید ورد

مایکروسافت یک هوش مصنوعی برای ویرایش word ارائه میدهد .

یک روش ساده برای اینکه نوشتن شما بهتر کند .

چیزی که منتظرش هستیم : مایکروسافت یک ویژگی جدیدی برای ورژن آنلاین word معرفی کرد .که از هوش مصنوعی برای بهبود دستوری و شیوه نگارش استفاده کنید . ایده ها ( ideas )  نامیده می شود . ویراستار از پردازش  زبان عادی استفاده می کند .

و یاد می گیرد که اسناد را مختصر مفید و خوانا کند . هوش مصنوعی جدید ورد برای راحتی شما طراحی شده است.

ورد

مزیت هوش مصنوعی جدید ورد – ویژگی ایده ها :

مدیرعامل Satya Nadella در روز اولی که مایکروسافت توسعه دهنده کنفرانس ها را ساخت ایده ها را معرفی کرد . ابزارها تنها برای بازنویسی عبارات قطعی پیشنهاد نمی شود بلکه برای بهبود نظم و ترتیبشان است . هم چنین مترادف ها و اصطلاحات جایگزین پیشنهاد می دهد . همه ی آن چیزی که باید در زمان اصلاح کردنتان حذف کنید . 

 

هریک از پیشنهادات را توجیه می کند و توضیح می دهد . به کاربر اجازه می دهد که بیاموزد و  خوشبختانه به عنوان یک نویسنده پیشرفت کند . ایده ها هم چنین مزایایی برای کسانی که اسناد را می نویسند به ارمغان می آورد .

مزایای ایده ها :

این ویژگی زمان تخمینی نگارش را ارائه می دهد . و با استفاده از نمودار مایکروسافت علایم اختصاری را رمزگشایی می کند .اما یکی از بهترین عناصر ممکن است روشی باشد که کلمات کلیدی را از یک سند استخراج میکند . بخش دیگری از ایده ها ، طراحی word  است . ابزاری که به کاربران در ظاهر بخش های مختلف یک سند شامل جداول کمک می کند .

همه ی اینها برای کسانی که از مباحث دستوری استفاده می کنند آشنا است .

ورد

دسترسی به ایده ها :

حق العمل ها ، اشتراک مبنی بر نسخه ها ویژگی های مشابهی پیشنهاد میدهد . ایده ها مانند add-on در دسترس است .

ضمنا گوگل هوش مصنوعی خودش برای چک کردن ویژگی دستوری در اسناد دارد .

کاربران آفیس 365 در ماه ژوئن میتوانند پیش نمایش ایده ها را درword بررسی کنند. بطور کلی برای همه کاربران در پاییز دردسترس خواهد بود .

منبع :

منبع : https://www.techspot.com

نوشته شده توسط Rob Thubron در 7 می 2019

آفیس 2019
آفیس 2016

پاسخی بگذارید