مایکروسافت تیم

معرفی مایکروسافت تیم – چت برمبنای محیط کار در آفیس 365

مایکروسافت تیم یک ابزار  چت مدرن موجود در آفیس 365 میباشد که مورد استفاده در محیط های کاری است. مایکروسافت تیم یک تجربه ی کاملا جدید است که افراد را به منظور گفگتو و به اشتراک گذاشتن محتوا دور هم جمع می کند ،بنابراین آنها می توانند به راحتی با هم همکاری کنند و به موفقیت بیشتری دست یابند . این ابزار با نرم افزارهای رایج و مورد استفاده همراه شده است و از ابتدا در آفیس 365 در یک فضای ابری ایمن ساخته شده است. مایکروسافت تیم در 181 کشور و به 18 زبان برای مشتریان تجاری به همراه آفیس 365 اینترپرایز یا نسخه تجاری موجود است .

مایکروسافت تیم

در مایکروسافت ما عمیقا متعهد به کمک به مردم و سازمان ها برای کسب موفقیت بیشتر هستیم . و نوآوری محصولات برای فضای ابری و موبایل در دنیا ، مبنای هدف ما است . ما مایکروسافت تیم را ساختیم بخاطر اینکه فرصت ها و تغییرات عظیمی در نحوه انجام کار افراد و گروه ها می بینیم . گروه ها در حال حاضر سریعتر و با ساختار سازمانی هموارتر ، ارتباطات و اطلاعات را نگهداری میکنند . با مایکروسافت تیم ما امیدواریم یک محیط دیجیتالی بازتر بسازیم که کار را آشکارتر ، یکپارچه تر و قابل دسترس برای گروه ها می کند، بنابرین همه می توانند از هر اتفاقی مطلع باشند.

چت برای گروه های امروز

مایکروسافت تیم 4 ابزار اصلی برای خلق یک محیط کاری با عملکرد بالای گروه ، ارائه میدهد . اولین و بهترین ابزار اینست که مایکروسافت تیم تجربه گفت و گوی مدرن را برای گروه ها فراهم می کند . علاوه بر پشتیبانی مداوم توسط مایکروسافت تیم، افراد را درچت های گروهی با یکدیگر در ارتباط نگه میدارد . به صورت پیش فرض ، مکالمات گروه برای کل تیم قابل مشاهده است ، البته قابلیت خصوصی کردن مکالمات نیز وجود دارد . 

اسکایپ کاملا یکپارچه است ، بناربراین گروه ها می توانند ، در ویدیو کنفرانس ها و ارسال صداها شرکت کنند . و همه می توانند ، به هویت خود  ایموجی ، استیکر ، گیف و الگوهای رفتاری معمول اضافه کنند تا آن را برای خودشان کنند .

یک مرکز برای کارگروهی

دوم ، مایکروسافت تیم همه ی وسعت و ژرفای آفیس 365 را فراهم می آورد تا یک مرکز واقعی برای کار گروهی ایجاد کند . word ، اکسل ، پاورپوینت ، SharePoint ،  OneNote ،  Planner ، Power BI and Delve  همه ی این ها برای مایکروسافت تیم ساخته شده است ، بنابراین مردم همه ی اطلاعات و ابزاری که نیاز دارند روی نوک انگشتانشان دارند .پشتیبانی به وسیله گرافیک مایکروسافت ، سرویس هوشمندی که در سرتاسر محیط کاری ظاهر می شود تا با اطلاعات مرتبط ، اکتشاف و به اشتراک گذاری کمک کند .

کارگروهی در مایکروسافت تیم

مایکروسافت تیم هم چنین برپایه ی آفیس 365 ساخته شده است . خدمات عضویت در سرویس متقابل که برای مردم جابجایی طبیعی از ابزار یک شرکت به دیگری را ساده می کند. احساسشان از یک متن را حفظ می کند و با دیگران به اشتراک می گذارد .

قابلیت انجام تنظیم برای هر گروه

سوم ، از زمانی که همه ی گروه ها اختصاصی شدند ، ما عمیقا برای روشی که مردم محیط های کاریشان را تنظیم کنند ، سرمایه گذاری کردیم . با توسعه پذیری زیاد و رابط برنامه نویسی باز ، در دسترس عموم موجود است . به عنوان مثال : تب ها دسترسی سریع به اسنادی که مکررا استفاده می شود و خدمات ابری را فراهم می کند . مایکروسافت تیم هم چنین ، رابط یکسان را برای تعویض به اشتراک می گذارد . آپدیت ها و اعلان ها را از خدمات شخص ثالث مانند توییتر یا گیت هاب فراهم می آورد .به علاوه ، ما پشتیبانی کاملی از چارچوب ربات مایکروسافت شامل می شویم تا به محیط گروه شما هوش و خدمات شخص ثالث را بیاوریم .

مایکروسافت تیم

امروز ، هم چنین ما پیش نمایش برنامه توسعه دهنده مایکروسافت تیم را معرفی می کنیم . به توسعه دهندگان اجازه می دهد ، تا مایکروسافت تیم را توسعه دهند . ما با بیش از 150 همکار  در دسترسی های عمومی متحدیم . شامل همکاران قدیمی ما ،  Zendesk, Asana, Hootsuite و اینترکام . این اولین گام برای فرآهم کردن تنظیمات ، ابزارها است و پشتیبانی که کاربران از گروه توسعه دهندگان ما می خواهند که با مایکروسافت تیم متحد بمانند .

امنیت قابل اطمینان تیم 

در نهایت ، مایکروسافت تیم امنیت پیشرفته و قابلیت های مقبولی را ایجاد می کند که مشتریان آفیس 365 انتظار دارند . اطلاعات در ترانزیت و با آرامش رمزگذاری شده . مانند همه ی خدمات تجاری ما ، یک مدل عملیاتی شفاف بدون سابقه دسترسی به اطلاعات مشتری داریم . مایکروسافت تیم از از انطباق نکات کلیدی با استانداردهای مقررات EU ، ایزو 27001 ، SOC 2, HIPAA  و سایر موارد برخوردار است .

مایکروسافت تیم

. همانطور که مشتری ها انتظار دارند ، مایکروسافت تیم خارج از مقیاس فوق العاده ما در شبکه سراسری اطلاعات مرکزی خدمت می کند . با آفیس 365 به صورت خودکار ارائه می شود و به صورت مرکزی مانند سایر خدمات آفیس 365 مدیریت می شود .

مایکروسافت تیم به ابزارهای جهانی آفیس 365 پیوست .

مایکروسافت تیم به وسیع ترین و ژرف ترین گروه برای همکاری در برنامه و ارائه خدمات پیوست تا درحل کردن نیازهای متنوع مردم و سازمان های جهانی کمک کند . همانطور که ما از 85 میلیون کاربران فعال ماهانه یادگرفتیم ،زمانی که مایکروسافت تیم آمد که همه باهم کارکنیم ، همه ی گروه ها تنظیمات متنوعی از نیازها را داشتند .

مایکروسافت تیم

آفیس 365 برای مدل های کاری منحصربه فرد از هرگروهی طراحی شده است و شامل برنامه های کاربردی ساخته شده است ، همه عمیقا با یکدیگر متحد شده اند .

نقاط مشترک ، اینترانت و راه حل مدیریت محتوا را برای بیش از 200 هزار سازمان و 190 میلیون نفر فراهم می آورد .

Yammer یک شبکه اجتماعی است که 85% افراد خوش شانس را قادر به مباحثه در راستای کاری می کند .

اسکایپ تجاری صدا و تصویر و کنفرانس بدون وقفه را فراهم می کند و میزبان بیش از 100 میلیون ملاقات در ماه است .

گروه آفیس 365 ، نرم افزار حدواسط کاربردی خدمت به اعضاء است که برای افراد حرکت از یک سری ابزار همکاری به دیگری را آسان می کند.

نوشته شده توسط Kirk Koenigsbauer ، نایب رییس شرکت در تیم آفیس – در 2 نوامبر 2016

دیدگاهتان را بنویسید