مایکروسافت آفیس ( Microsoft Office )

مایکروسافت (Microsoft) بزرگترین و معتبرترین شرکت کامپیوتری در جهان است که واقع در کشور آمریکا می باشد و چند ملیتی است و امروزه خیلی ها نام این شرکت را شنیده و آن را می شناسند.

مایکروسافت نسخه های جدید محصولات آفیس را با یک تفاوت زمانی سه ساله بین دو نسخه عرضه کرده که نسخه قبلی در سال 2016 با نام Office 2016 و قبل آن نیز به ترتیب Office 2013 و Office 2010 و Office 2007 ارایه شده اند و همچنین مایکروسافت قصد دارد همین روند را در مورد Office 2019 حفظ کند.

مایکروسافت آفیس 2019 ( Microsoft Office 2019 )

شرکت مایکروسافت در جریان برگذاری کنفرانس Ignite 2019 ، نسل جدید مجموعه نرم افزاری آفیس را با نام Office 2019 رونمایی کرد.

آفیس 2019 را باید ادامه و نسل جدیدی از مجموعه نرم افزاری آفیس خواند که آخرین نسخه آن آفیس 365 و آفیس 2016 بود که در اختیار کاربران قراره گرفته است.

همچنین در این کنفرانس مایکروسافت علاوه بر معرفی آفیس 2019 ، برخی از ویژگی ها و به روز رسانی های این مجموعه نرم افزاری را بیان کرد و چون قرار است نسخه آزمایشی این محصول ارایه شود از بیان دیگر ویژگی ها و قابلیت های این محصول امتنا کردند. ردموندی ها اعلام کرده اند که آفیس 2019 نیمه ی دوم سال 2018 منتشر خواهد شد.

عرضه ی نسخه ی جدیدتری از آفیس (Office 2019) در حالی از سوی مایکروسافت انجام می شود که این کمپانی تاکید بسیاری بر آفیس 365 به عنوان مجموعه نرم افزاری اداری مبتنی بر کلاد این شرکت دارد.

مایکروسافت اعلام کرده است که بروزرسانی آفیس ۲۰۱۹ یک آپدیت باارزش برای کاربرانی خواهند بود که حس می‌کنند باید بخشی از اسناد یا تمام آن‌ها را روی سرویس‌های ابری ذخیره کنند.

رونمایی از آفیس جدید ممکن است بعضی کاربران را سورپرایز کرده باشد، چرا که به عقیده بسیاری مایکروسافت آینده را در سرویس های آفیس 365 خود می بیند اما با تمام این اوصاف هنوز مشخص نیست که به روز رسانی های آینده سرویس آفیس 365 چه تأثیری بر قابلیت های جدید محصولات فعلی مایکروسافت خواهد گذاشت.

ویژگی های جدید آفیس 2019

اگر چه انتظار می رود این شرکت روش خود را برای صدور برنامه های دائمی پیش بگیرد ؛ که از جمله ی آنها Word و Excel و  PowerPoint و Outlook می باشند و از جمله ی سرورها Exchange و SharePoint و Skype for Business می باشند.

شرکت مایکروسافت با توجه به ویژگی های جدید در مورد برخی از آنها مثل خصوصیت جوهر الکترونیکی و ویژگی های رنگ آمیزی و حساسیت سطح فشار و جلوه های شیب و پخش جوهرو نسخه های جدید پشتیبانی شده توسط اکسل و نمودارها برای تجزیه و تحیل داده ها در Excel و ویژگی های انیمیشن بصری مانند Morph و زوم در PowerPoint به همراه بهینه سازی سرورها از جمله بروزرسانی مدیریت فناوری اطلاعات و سهولت استفاده و صدا و امنیت ، صحبت کرد.

نسخه آفیس ۲۰۱۹ قابلیت های جدید و فناوری اطلاعات را به مشتریانی می دهد که هنوز آمادگی مهاجرت به سرویس های ابری را ندارند و درواقع این یک روشی است که ازطریق آن مایکروسافت می خواهد بگوید که بسیاری از شرکت ها آمادگی دوری از نرم افزارهای سنتی را ندارند.

سیستم مورد نیاز آفیس 2019:

آفیس 2019 را فقط ویندوز 10 پشتیبانی میکند.

امکانات آفیس 2019:

1-برنامه های کاربردی: ورد، اکسل، پاورپوینت،Outlook  و Skype for Business

2-سرورها: Exchange، SharePoint و Skype for Business

مایکروسافت گفته است که جزئیات جدید در رابطه با تاریخ انتشار آفیس 2019 و دیگر اطلاعات را طی چند ماه آینده در دسترس کاربران قرار خواهد داد.

One thought on “مایکروسافت آفیس 2019 (Microsoft Office 2019)

دیدگاهتان را بنویسید