تکنولوژی گراویتی زون( Gravity Zone ) و امنیت کسب و کار

HYPERVISOR-BASED
INTROSPECTION

Intropection مبتنی بر Hypervisor Bitdefender مبتنی بر یک لایه امنیتی جدید و پیشگامانه است که حملات را در زمان واقعی شناسایی می کند، با اسکن کردن حافظه خام  به طور مستقیم از سطح hypervisor، بدون نیاز به هر VM انجام میگیرد.

تکنولوژی که تا به حال غیرممکن بوده است، چیزی که تهدیدات نمیتوانند به آن دست یابند و نمیتوانند از آن پنهان شوند.

GLOBAL

PROTECTIVE

NETWORK

Bitdefender با داشتن یک شبکه جهانی 500 میلیون دستگاه، بزرگترین زیرساخت تحویل امنیتی در جهان است. این 100 میلیون گره بالاتر از نزدیکترین رقیب است.

شبکه محافظت جهانی (Bitdefender (GPN   هفت میلیارد پرس و جو در روز را انجام می دهد و از مدل های بازتابنده و الگوریتم های پیشرفته یادگیری ماشین برای استخراج الگوهای بدافزار استفاده می کند و حصول اطمینان در برابر تهدید را در زمان واقعی نگه می دارد.

سیستم تشخیص، پیش بینی و اقداماتی را برای خنثی کردن حتی جدیدترین خطرات در هر نقطه از جهان به اندازه 3 ثانیه انجام می دهد. شهرت برنامه ها، منابع ایمیل و وب سایت ها را به روز می کند و هشدارها را پخش می کند.

ENDPOINT

SECURITY

TOOLS

عامل امنیتی هوشمند GravityZone دستگاه میزبان را در نصب به صورت خودپیک پیکربندی به شکل مطلوب ارزیابی می کند و رفتار آن با توجه به دسترسی به نقطه پایانی سازگار است.

مدیران امنیتی منابع را به وظایف امنیتی از طریق خط مشی ها در هر گروه از ماشین ها اختصاص می دهند. آنها می توانند ابزارهای امنیتی را برای کار بر روی یک ماشین محلی تنظیم کنند یا تصمیم بگیرند بیشتر در شبکه حفاظت  Bitdefender تکیه کنند یا امنیت را به سرورهای امنیتی کاملا تخلیه کنند.

SMART

CENTRALIZED

SCANNING

Bitdefender نخستین فروشنده امنیتی است که از سال 2011 برای بارگیری اسکن در دستگاه های امنیتی امنیت مجازی ارائه شده است. روند اسکن کردن متمرکز است. به جای حفاظت از هر دستگاه فیزیکی یا مجازی به صورت جداگانه، کل محیط را به طور کامل در نظر می گیرد.

سرورهای متمرکز امنیتی پس از تخلیه آنها از هر یک از دستگاه های فیزیکی و مجازی محافظت شده بیشترین فرایندهای ضد ویروس را مدیریت می کنند.

ZERO-DAY
THREAT

PROTECTION

فناوری تشخیص  و فعال GravityZone از روش های اکتشافی پیشرفته برای شناسایی تهدیدات صفر در زمان واقعی استفاده می کند.  تجزیه و تحلیل رفتار برنامه در sandbox قبل از اجازه دادن به آن  در سیستم عامل اجرا، و همچنین به نظارت و کنترل آن تا زمانی که فعال است.

REAL-TIME

MESSAGING

PROTECTION

تکنولوژی ضداسپم ویروس Bitdefender، اسپم جدید و ناشناخته را شناسایی می کند. برای اطمینان از امنیت در زمان واقعی، سیستم مقادیر زیادی پیام های اسپم را مقایسه می کند و یاد می گیرد که بین ایمیل های ناخواسته و قانونی تمایز پیدا کند. آن را با درکشباهت های ظریف با پیام های ناخواسته قدیمی تر به رسمیت می شناسد. بر اساس شبکه محافظت جهانی Bitdefender،  را قوی ترین دفاع در برابر تلاش های اسپم و فیشینگ فراهم می کند .

2 thoughts on “تکنولوژی گراویتی زون( Gravity Zone ) و امنیت کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید