بهترین آنتی ویروس در سال 2019

بر اساس مقایسه در سایت www.pcmag.com

درباره ی PCMag

در طول بیشتر از 35 سال، PCMag پیشرو در ارائه ی بررسی تخصصی و مستقل بیش از 2500 محصول در یک سال میباشد. کارکنان باتجربه ی PCMag با استفاده از امکانات آزمایشگاهی پیشرفته، آزمایش های دقیق و تجدید پذیر انجام میدهند تا بهترین آنتی ویروس و بدترین آنها را شناسایی کنند که به مشتریان در انتخاب آنتی ویروس کمک میکند. همچنین به تولیدکنندگانی که بالاترین امتیاز در آزمایش ها را کسب میکنند جایزه ای تعلق میگیرد که در سراسر جهان به عنوان یک نماد قابل اعتماد برای خریداران و فروشندگان محصولات و خدمات فن آوری شناخته شده است.

https://www.pcmag.com

PCMag - آنتی ویروس

برترین آنتی ویروس 

همانگونه که میدانید نرم افزارهای آنتی ویروس، برای تمامی رایانه های شخصی ضروری میباشند. بدون وجود آنتی ویروس، شما در معرض خطر از دست دادن اطلاعات شخصیتان، فایلها، حتی موجودی حساب بانکیتان میباشید. بیش از 40 ویژگی مفید در اینجا آزمایش شده است که به شما در انتخاب بهترین نرم افزار آنتی ویروس کمک میکند.

18 مارس 2019، 10:07 صبح

محصول 
Bitdefender Antivirus Plusآنتی ویروس بیت دیفندر لوگو
Kaspersky Anti-Virusآنتی ویروس کسپرسکی لوگو
Webroot SecureAnywhere AntiVirusآنتی ویروس وب روت
McAfee AntiVirus Plusآنتی ویروس مکافی لوگو
Check Point ZoneAlarm PRO Antivirus + Firewal…آنتی ویروس زون لوگو
ESET NOD32 Antivirusآنتی ویروس ایست لوگو
Symantec Norton AntiVirus Basicآنتی ویروس کور لوگو
The Kure
Trend Micro Antivirus+ Securityآنتی ویروس ترند میکرو لوگو
امتیاز
◐●●●●
◐●●●●
◐●●●●
●●●●
●●●●
●●●●
●●●●
●●●●
●●●●
اسکن
تروجان
برحسب نیاز

اسکن تروجان در صورت وجود

امتیاز وبسایت

مسدود کردن URL مخرب

حفاظت در برابر فیشینگ

تشخیص بر مبنای رفتار

اسکن نقاط آسیب پذیر

 

Trend Micro Antivirus+ Security

بهترین آنتی ویروس برجسته در این گردآوری:

 

Bitdefender Antivirus Plus 

◐●●●●

دارای بیشترین امتیاز در تست‌های آزمایشگاهی غیروابسته، و تست‌های حفاظت از وب میباشد. حفاظت چند لایه در برابر باج افزارها، مدیریت رمزعبور، حفاظت از کارهای بانکی اینترنتی،‌و بسیاری از ویژگی‌های امنیتی دیگر را ارائه میدهد.

نتیجه:

با توجه به نتایج آزمایش بهترین آنتی ویروس و مجموعه ای از ویژگی های متعدد که در دیگر نرم افزارهای امنتی دیگر وجود ندارد، بیت دیفندر آنتی ویروس پلاس اولین گزینه ی انتخابی میباشد.

bitdefender-antivirus-plus

Kaspersky Anti-Virus

◐●●●●

دارای چهار امتیاز کامل در تست‌های آزمایشگاهی غیروابسته، و امتیاز کامل در تست‌ حفاظت در برابر فیشینگ میباشد. کسب امتیاز خوب در تست های مسدود کردن بدافزارها و مسدود کردن URL مخرب. چندین جایزه در اسکن.پشتیبانی کامل از چت تلفن و چت زنده.

نتیجه:

آنتی ویروس کسپرسکی با نمرات عالی  آزمایش های آنتی ویروس را سپری کرده است. و هنوز یک آنتی ویروس برای انتخاب باقی مانده است.

kaspersky-security-cloud

McAfee AntiVirus Plus

●●●●

محافظ تمامی دستگاه های تحت ویندوز، مک ، آندروید و iOS موجود در خانه شما میباشد. کسب امتیاز خوب در آزمایشهای کاربردی. امتیاز کامل در آزمایش‌های ضد فیشینگ. تکنولوژی جدید حفاظت در برابر باج افزار و تقویت کامپیوتر به همراه ویژگی های زیاد دیگری را در بر میگیرد. 

نتیجه:

یک اشتراک واحد برای مکافی آنتی ویروس پلاس،‌ به شما این امکان را میدهد که از تمامی دستگاه های تحت ویندوز، مک ، آندروید و iOS خانگی خود حفاظت کنید. این یک امتیاز بزرگ میباشد، و نسخه فعلی ویژگی های جدید و مفیدی را اضافه می کند.

mcafee-logo

Trend Micro Antivirus+ Security

●●●●

امتیاز عالی در آزمایش های ضد فیشینگ و مسدود کردن URL مخرب را کسب کرده است. امتیازهای خوب و متعددی در آزمایشگاه های آنتی ویروس بدست آورده است. حفاظت چندلایه در برابر باج‌افزارها. سیستم ایمنی جدید در هنگام پرداخت از تبادلات مالی آنلاین محافظت میکند. و ویژگی های منحصر به فرد دیگر.

نتیجه:

ترندمیکرو آنتی ویروس + سکیوریتی علاوه بر ارائه حفاظت موثر در برابر بدافزارها،‌ حفاظتی چند لایه در برابر باجگیرها، تقویت کننده ی فایروال،‌ حفاظت از کارهای بانکی آنلاین و غیره را نیز ارائه میدهد.

trend-micro-logo

دیدگاهتان را بنویسید