آنتی ویروس اورجینال یا کرک استفاده کنیم؟

در ظاهر آنتی ویروس های کرک شده با اورجینال تفاوتی ندارند ولی در عمل بسیاری از آنتی ویروس های کرک شده با نسخه اورجینالشان تفاوت زیادی دارند.در عین حال آنتی ویروس های کرک شده بروز رسانی هم میشوند ، اما در باطن عمل مسئله ای وجود دارد.

اگر آنتی ویروس اورجینال سیستم شما را دچار اختلال کند و مشکلی ایجاد کند می توانید این موضوع را به شرکت مربوطه گزارش بدهید و طلبکار باشید ، می توانید بروز رسانی ها را براحتی دریافت کنید ، میتوانید با شرکت تماس بگیرید و با ارائه لایسنس معتبرتان ازآنها پشتیبانی و راهنمایی بخواهید ، میتوانید مطمئن باشید که کد مخربی تو خود آنتی ویروس اورجینال وجود ندارد در صورتیکه در آنتی ویروس های کرک شده معلوم نیست کسی که کرک کرده چه هدفی از اینکار داشته و طبیعی است که همیشه استرس وجود دارد که داخل این محصولات ترجان یا ویروس وجود داشته باشد.

نکته مهم :

همه شرکت های امنیتی که خود غول های برنامه نویسی هستند به راحتی می توانند بفهمند که چه کسانی و با چه IP هایی و از چه کشورهایی و از چه نسخه ای و با چه سریال نامبری به سرور آنها وصل شده اند و اقدام به آپدیت آنتی ویروس خود می کنند .

بنابراین این که ما فکر کنیم با یک کرک ساده آنها گول زده ایم اشتباه بزرگی است و در واقع خود را گول زده ایم. چون تمام آپدیت های نسخه های کرک شده از سرور های نامشخص و ناشناس دریافت می شود و خود این آپدیت ها اجازه ورود هکر ها و ویروس ها را می دهد.

تفاوت بین نسخه های کرک  شده و نسخه های اورجینال :

1-آپدیت و بروزرسانی برنامه های کرک شده از سرور اصلی آپدیت صورت نمی گیرد بلکه از سرور مخصوص آپدیت برنامه های غیر رسمی انجام میگیرد.

2- به علت وجود کرک های مختلف که بدست افراد خرابکار به وجود می آید امکان کپی اطلاعات شخصی کامپیوتر و ایجاد خرابکاری در کامپیوتر وجود دارد.

3- کاربرانی که از نسخه های اورجینال استفاده می کنند در طول مدت اعتبار خود آخرین بروزرسانی ها و ورژن های نرم افزار را دریافت می کنند. در صورتی که در نسخه های کرک شده باید از یک ورژن قدیمی و خاص استفاده شود. در تنیجه ویروس های جدید که نیازمند طراحی های جدید هستند شناسایی نمی شوند.

4-کاربرانی که از نسخه های اورجینال آنتی ویروس استفاده می کنند می توانند با تماس با شرکت سازنده مشکلات خود را مطرح کنند و از کارشناسان آنان راهنمایی بخواهند.

5- در نسخه های کرک شده خود کلید ورود سیستم را به هکر ها و ویروس ها می دهید  در صورتی که نسخه های اورجینال از ورود دیتای ناشناس  و هکر ها و ویروس جلوگیری می کند.

پس در واقع یک آنتی ویروس غیر اورجینال خود می تواند نقش ویروس را داشته باشد و شما به خیال خود آنتی ویروس خود را رجیستر کرده اید ولی در واقع یه باگ را به سیستم خود اضافه کرده اید .

نصب آنتی ویروس رایگان !

با یک جستجوی ساده در اینترنت خواهید دید بسیاری از سایت های دانلود نرم افزار در هر هفته یک آنتی ویروس یا نرم افزار جدید را برای دانلود معرفی میکنند . دانلود و نصب برنامه شاید 30 دقیقه هم وقت شما را نگیرد ,  لیکن در هر ثانیه از نصب آنتی ویروس بدون مجوز به فکر خطراتی که ممکن است شما را تهدید کند باشید ! اگر اطلاعات مهمی دارید یا ایمیل ها یا تصاویر و حتی وب سایت با اهمیتی دارید به هیچ عنوان از آنتی ویروس های کرک شده استفاده نکنید و با پرداخت هزینه ای اندک سیستم خود را بیمه کنید تا از شر برنامه های مخرب وهک خلاص شوید .

حتی در صورتی که نمی خواهید بابت آنتی ویروس هزینه بپردازید می توانید از نسخه های رایگانی که خود سرویس دهنده های آنتی ویروس ارایه کرده اند استفاده کنید و بسیاری از تهدیدات امنیتی را از خود دور کنید.

 

برخی از مشکلات مربوط به آنتی ویروس های قفل شکسته بدون مجوز !

  1. لو رفتن عکس ها و فیلم ها
  2. از دست رفتن محتوای ایمیل ها
  3. سرقت دامین ها ( نام وب سایت ها)
  4. از بین رفتن اطلاعات وب سایت ها و پورتال ها
  5. اختلال یا حذف برنامه های مالی و حسابداری یا اتوماسیون ها
  6. دسترسی به دفترچه تلفن شرکت ها , سازمان ها و کلیه دستگاه های متصل به کامپیوتر شما
  7. دسترسی به اینترنت بانک با مشاهده نام کاربری و رمز عبور اینترنت بانک شما در حین استفاده
  8. دسترسی به شماره کارت , cvv2 و رمز اینترنتی کارت بانکی شما در حین خرید اینترنتی

و …مواردی دیگر همه و همه با دسترسی ساده و حتی بدون نیاز به اطلاعات فنی توسط هکرها و یا افراد سودجو صورت میگیرد و قالباً با نصب و راه اندازی یک برنامه رایگان که از طرف یک دوست دریافت کرده اید و یا نصب آنتی ویروس رایگان توسط خودتان آغاز میشود .

آنتی ویروس اصل و اورجینال !

آنتی ویروس های اورجینال در هر سال با رقابتی نزدیک رتبه بندی میشوند . آنتی ویروسی را انتخاب کنید که سخت افزار و نرم افزار سیستم شما را کند نکند ولی در صورتیکه اطلاعات با اهمیتی دارید بهتر است بدانید آنتی ویروس های سنگین تر با حجم بالا به دلیل چک نمودن و بررسی کلیه موارد به زمان بیشتری نیاز دارند و سنگین بودن آنتی ویروس ارتباطی به تکنولوژی یا ضعف نرم افزاری ندارد . البته این نظر شخصی بنده است و فقط مربوط به 10 آنتی ویروس برتر جهان چنین نظری دارم چراکه چندی پیش در حین بررسی یکی از آنتی ویروس هایی که یک شرکت جدید تولید کرده بود متوجه دسترسی کند نرم افزار و تکنولوژی پیاده سازی شده ضعیف آن شدم و مسلماً تفاوت های بسیاری بین این آنتی ویروس و 10 آنتی ویروس برتر دنیا مشاهده کردم .

آنتی ویروس اورجینال را از کجا بخرم ؟

شما برای خرید آنتی ویروس ها میتواند به فروشگاه های آنلاین مراجعه کنید . دقت کنید که  برخی از  فروشگاه های نامعتبر همان آنتی ویروس قفل شکسته و رایگان را با قیمتی نازلتر به جای آنتی ویروس اصل به شما میفروشند و بروز رسانی و آپدیت آنتی ویروس شما را از طریق سرور خودشان انجام میدهند.

شما می توانید تمام محصولات نرم افزاری اورجینال را از شرکت پادرا ایمن نرم افزار بخرید و از پشتیبانی و گارانتی اصالت کالا بهره مند شوید.

کلیه کالا های ارایه شده در www.padrasafe.com کاملا اورجینال بوده و مشتریان عزیز می توانند لایسنس های خود را با سازنده چک کنند و استعلام اصالت آن را دریافت نمایند.

 

دیدگاهتان را بنویسید